McDonald's w Szprotawie. Sprawdź, gdzie stanie nowa restauracja

08 lipiec 2022
Autor: 
McDonald's w Szprotawie. Sprawdź, gdzie stanie nowa restauracja Redakcja

Znana sieć fast food otworzy kolejną restaurację w Lubuskiem. McDonald's w Szprotawie powinien zostać uruchomiony w 2023 roku.

McDonald's to jedna z najbardziej znanych restauracji fast food w Polsce. Obecnie w województwie lubuskim sieć posiada 15 restauracji. W najbliższym czasie dołączy do nich kolejny obiekt, ponieważ powstanie McDonald's w Szprotawie.

- McDonald’s Corporation nabył działki w Szprotawie przy ulicy Warszawskiej. Restauracja powstanie w ramach pilotażowego programu, jako ulokowana w najmniejszej miejscowości Polski - informuje Urząd Miejski w Szprotawie.

McDonald's Szprotawa - kiedy otwarcie?

Zgodnie z planem McDonald's w Szprotawie powinien otworzyć się w 2023 roku. Obecnie firma przystępuje do prac związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

- W Szprotawie powstanie kolejna już atrakcja. Tym razem będzie to bar szybkiej obsługi należący do światowego lidera branży gastronomicznej. Nasi mieszkańcy, którzy lubią od czasu do czasu smakować potraw serwowanych w McDonald’s, będą mogli zjeść, bez konieczności udawania się do większego miasta - informuje Mirosław Gąsik, burmistrz Szprotawy.

Jak podkreśla Urząd Miejski, w tym przedsięwzięciu warte podkreślenia jest również stworzenie dla lokalnego rynku kolejnych miejsc pracy. W szczególności dotyczy to młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową przygodę.

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost z nowymi rejsami na wakacje. Polecimy do Gdańska i Burgas


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u