Święto Policji w Zielonej Górze. Były awanse i odznaczenia (ZDJĘCIA)

15 lipiec 2022
Autor: 
Święto Policji w Zielonej Górze. Były awanse i odznaczenia Fot. KMP Zielona Góra

W Zielonej Górze odbyły się obchody Święta Policji. To moment awansów i wyróżnień. Były również podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy.

Każdego dnia wypełniają swoje obowiązki z narażeniem życia. Na straży bezpieczeństwa i porządku czuwają policjanci między innymi z ruchu drogowego, prewencji czy służby kryminalnej. Choć Święto Policji przypada oficjalnie na 24 lipca, to funkcjonariusze z Zielonej Góry świętowali już dziś.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

Święto Policji - awanse i odznaczenia

Uroczystość odbyła się na placu przed Komendą Miejską Policji. Komendant jednostki mł. insp. Maciej Sipek w asyście Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Bogdana Piotrowskiego wręczył blisko 200 funkcjonariuszom awanse na wyższe stopnie służbowe.

- Komendanci w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za ciężką i ofiarną służbę - podkreśla podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

W trakcie apelu własne nagrody wręczył także prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki. Włodarz miasta odznaczył 6 funkcjonariuszy, natomiast 17 policjantów zostało wyróżnionych.

Przeczytaj też: Nowa Sól: Pijany zaatakował policjantów. Groził, że ich zabije


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u