Pogoda Lubuskie. Możliwe burze z gradem i silniejsze porywy wiatru!

16 lipiec 2022
Pogoda Lubuskie. Możliwe burze z gradem i silniejsze porywy wiatru! Redakcja/Archiwum

Pogoda Lubuskie. Na terenie praktycznie całego województwa obowiązują ostrzeżenia przed burzami z gradem wydane przez IMGW.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla praktycznie całego województwa lubuskiego z wyjątkiem powiatów: żarskiego oraz żagańskiego, ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tak wiozła dzieci na skuterze. Policjanci byli bezwzględni

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do około 15 mm oraz porywy wiatru do 85 km/h. Miejscami grad. - czytamy w ostrzeżeniu IMGW.

Ostrzeżenia IMGW obowiązują w sobotę, 16 lipca, od godziny 13:00 do 22:00.

Przeczytaj też: Święto Policji w Zielonej Górze. Były awanse i odznaczenia (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u