Pożar garaży w Starym Kisielinie. Spłonęły motory i bus (ZDJĘCIA)

17 lipiec 2022
Autor: 
Pożar garaży w Starym Kisielinie. Spłonęły motory i bus. Redakcja

Trzy zastępy straży walczyły z pożarem, jaki w niedzielny wieczór wybuchł w Zielonej Górze przy ulicy Stary Kisielin - Szkolna. Ogień objął trzy znajdujące się tam garaże. Spłonęły motory i samochód dostawczy.

Zgłoszenie o pożarze służby otrzymały w niedzielę, 17 lipca, około godz. 20.30. Jak poinformował nas st. kpt. Piotr Kowalski, zastępca naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze, ogień pojawił się w jednym z garaży i szybko rozprzestrzenił na sąsiadujące obiekty. Całkowitemu spaleniu uległy 4 motocykle oraz stojący przy blaszakach Ford Transit. Strażakom udało się wynieść z płonącego garażu 2 butle z gazem propan-butan.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. To ustali już biegły z zakresu pożarnictwa. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u