W Lubuskiem zawyją syreny alarmowe! Będzie to upamiętnienie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

01 sierpień 2022
Autor: 
W Lubuskiem zawyją syreny alarmowe! Będzie to upamiętnienie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Redakcja/Archiwum

W poniedziałek, 1 sierpnia, w 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie całego kraju zawyją syreny alarmowe. Usłyszymy je punktualnie o godzinie 17:00.

Syreny zostaną uruchomione w godzinę "W", czyli punktualnie o 17:00. Będą one emitować dźwięk ciągły przez jedną minutę. W wielu gminach i miastach jednocześnie będzie to trening uruchomiania systemów alarmowania i ostrzegania.


1 серпня 2022 р. о 17:00 сирени, щоб символічно відзначити 78-му річницю Варшавського повстання. Будь ласка, зберігайте спокій.


Identycznie jak w ubiegłym roku hołd bohaterom Powstania Warszawskiego oddadzą także służby mundurowe. Przed jednostki Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych wyjadą strażackie zastępy i włączonymi sygnałami uczczą pamięć powstańców.

Czytaj także - Podpalenie w Czerwieńsku. Spłonęły pomieszczania na poddaszu i dach!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u