Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Gorzowa. Jaki jest powód wizyty?

28 sierpień 2022
Autor: 
Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Gorzowa. Jaki jest powód wizyty? Redakcja/Archiwum

Andrzej Duda przyjedzie do Gorzowa Wielkopolskiego. Prezydent weźmie udział w obchodach 40. rocznicy Gorzowskiego Sierpnia 1982 r.

We wtorek, 30 sierpnia o godzinie 15 do Gorzowa Wielkopolskiego przyjedzie Andrzej Duda. Prezydent weźmie udział w obchodach 40. rocznicy Gorzowskiego Sierpnia 1982 r. W trakcie uroczystości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczy odznaczenia państwowe osobom zasłużonym na rzecz województwa lubuskiego oraz przemian demokratycznych w Polsce. W planach jest również przemówienie.

Spotkanie w sprawie Odry

Po uroczystościach Andrzej Duda weźmie udział w spotkaniu z przedstawicielami służb zaangażowanych w monitorowanie, badanie oraz oczyszczanie Odry. Szczegóły tego spotkania poznamy wkrótce.

Czytaj także - Fatalny wypadek Miedzińskiego w Zielonej Górze. Żużlowiec jest w stanie śpiączki farmakologicznej


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u