Promocja Orlen przedłużona. Dalej zatankujemy 30 groszy za litr taniej

31 sierpień 2022
Autor: 
Promocja Orlen przedłużona. Dalej zatankujemy 30 groszy za litr taniej Redakcja/Archiwum

Orlen przedłuża możliwość skorzystania z rabatu na paliwo do połowy września. Informację na Twitterze ogłosił Daniel Obajtek.

Uczestnicy programu Vitay do połowy września będą mogli zatankować do 50 litrów paliwa w promocyjnej cenie. Obowiązująca od początku wakacji zniżka w wysokości 30 groszy za litr paliwa zostaje przedłużona. Informację tę przekazał na Twitterze Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

Inne stacje również przedłużają promocje

Na stacjach paliw BP zatankujemy 30 groszy taniej na litrze z kartą lojalnościową Payback, promocja została przedłużona do odwołania. Stacje Shell przedłużyły swoją promocję dla klubowiczów Shell ClubSmart do końca września bez limitu tankowań!

Czytaj także - Poszukiwany listem gończym wpadł podczas transportu mebli z Holandii do Polski


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u