Poszukiwany listem gończym wpadł podczas transportu mebli z Holandii do Polski

31 sierpień 2022
Autor: 
Poszukiwany listem gończym wpadł podczas transportu mebli z Holandii do Polski WITD

Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna przewoził meble z Holandii do Polski. 

Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego prowadzili rutynowe działania na Drodze Krajowej numer 92 w rejonie Świebodzina. Funkcjonariusze wytypowali do kontroli samochód dostawczy, którym jak się później okazało przewożone były meble.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kierowca volvo przejechał po 3-letnim dziecku. Policja poszukuje sprawcy

Kontrola ITD

Pojazd trafił na wagę, który wykazała, że jest przeładowany o ponad tonę. Dostawczak ważył 4.550 kilogramów a jego dopuszczalna masa całkowita wynosi zaledwie 3.500 kilogramów. Jednak samo przekroczenie wagi pojazdu to nie był największy problem kierowcy.

Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Na miejsce wezwano patrol policji, który zatrzymał kierowcę dostawczaka i przewiózł go do aresztu. Przeładowany pojazd został odholowany na parking strzeżony. 

Inspekcja Transportu Drogowego wszczęła postępowanie administracyjne przeciw przedsiębiorcy w celu nałożenia kary. 

Czytaj także - Zielona Góra wdraża ITS za 31 milionów złotych. Co to za system?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u