Burmistrz Szprotawy zaprasza mieszkańców na kawę. "Porozmawiajmy o ważnych sprawach"

23 listopad 2022
Autor: 
Burmistrz Szprotawy zaprasza mieszkańców na kawę Fot. UM Szprotawa

Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik chce wsłuchać się w głos mieszkańców. Włodarz zaprasza na spotkanie, gdzie będzie można porozmawiać o sprawach miasta i gminy.

Mieszkańcy miasta i gminy Szprotawa już dziś, 23 listopada, mogą spotkać się z burmistrzem na otwartym spotkaniu. Wszystko w ramach wydarzenia z cyklu "Podwieczorek z Burmistrzem Szprotawy", które odbędzie się w Szprotawskim Domu Kultury o godzinie 17:00.

- Przy kawie porozmawiamy przede wszystkim o tym, co dzieje się w Szprotawie. Opowiem o realizowanych aktualnie i planowanych do wykonania inwestycjach oraz przedstawię szczegóły związane z lokowaniem się na naszych terenach inwestycyjnych nowego inwestora, czyli firmy Minth Group - informuje Mirosław Gąsik, burmistrz Szprotawy.

Załatw sprawę nie tylko z burmistrzem

Mieszkańcy, którzy chcą porozmawiać o sprawach ważnych dla miasta oraz gminy będą mogli skonsultować się także z zastępcą burmistrza Dorotą Grzeszczak. Ponadto na spotkaniu pojawią się kierownicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego w Szprotawie, prezes SzWiK Piotr Ciołka oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Szprotawie Andrzej Stambulski.

- Zapraszam wszystkich do aktywnej, szczerej i otwartej dyskusji - podkreśla Mirosław Gąsik.

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost będzie miało nowy terminal? Trwają rozmowy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u