Sesja Rady Miasta Zielona Góra już we wtorek. Zobacz, nad czym będą głosować

26 listopad 2022
Autor: 
Sesja Rady Miasta Zielona Góra. Zobacz, nad czym będą głosować Redakcja

Już we wtorek będzie obradować Rada Miasta Zielona Góra. Radni będą głosować m.in. w sprawie nazw ulic i podatku od środków transportowych. Sprawdź, co jeszcze.

Sesja Rady Miasta Zielona Góra została zwołana na wtorek, 29 listopada, o godzinie 10:00. Obecnie w porządku obrad znajduje się 13 projektów uchwał.

Zielonogórscy radni będą głosować nad uchwałami dotyczącymi nadania nazwy ulicom trzem w Ochli (dzielnica Nowe Miasto). Pochylą się także nad statutami dwóch Domów Pomocy Społecznej, zmianą uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych oraz programem współpracy Miasta Zielona Góra z organizacjami pozarządowymi na rok 2023.

Rada Miasta Zielona Góra zajmie się też tematem przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego północnej części Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w Nowym Kisielinie. W porządku obrad znalazła się również uchwała w sprawie zaliczenia drogi ulokowanej w rejonie ulic Marii Skłodowskiej-Curie i Dolina Zielona do kategorii dróg gminnych.

Chętni będą mogli śledzić sesję na specjalnej stronie internetowej.

Przeczytaj też: Pożar w domu jednorodzinnym w Zielonej Górze. Strażacy uratowali kota (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u