Zielona Góra rozda choinki dla mieszkańców! Sprawdź, kiedy i gdzie

10 grudzień 2022
Autor: 
Zielona Góra rozda choinki dla mieszkańców! Sprawdź, kiedy i gdzie Redakcja

Chcesz otrzymać choinkę na święta za darmo? W Zielonej Górze do rozdania będzie aż 400 drzewek!

Tradycja stawiania choinek w domu znana jest od XVI wieku a do Polski przywędrowała z Niemiec. Iglaste, zielone drzewko jest symbolem nadziei, długowieczności i ma chronić nas przed złem. To także symbol życia i płodności. Ciężko wyobrazić sobie świąteczny klimat bez pięknej, ozdobionej bombkami i światełkami choinki.

Choinki w Zielonej Górze

Miasto Zielona Góra rozda potrzebującym mieszkańcom aż 400 choinek. Akcja startuje w sobotę, 17 grudnia od godziny 11. Choinki będą rozdawane na parkingu przed Urzędem Miasta przy ulicy Podgórnej 22. Prócz choinek będzie można także dostać gałązki na świąteczne wianki i stroiki. 

Świąteczne drzewka do zgarnięcia również w inny sposób!

Dodatkowo Portal NewsLubuski.pl i Plantacja Choinek Radnica łączą siły i obdarowują czytelników świątecznymi drzewkami. Szczegóły zabawy dostępne są w tym artykule: Rozdajemy choinki! Sprawdź jak zdobyć świąteczne drzewko!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u