Uczelnie zapraszają

09 wrzesień 2016
Autor: 

Trwa druga rekrutacja w szkołach wyższych. W bogatej ofercie szkół wybór odpowiedniej drogi edukacyjnej nie jest łatwy.

W swoje progi zaprasza Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie, gdzie druga rekrutacja trwa do 16 września. Sulechowska uczelnia oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunkach: Energetyka, Ogrodnictwo, Administracja, Turystyka i rekreacja, Technologia żywności i żywienie człowieka i NOWOŚĆ Gospodarka i rozwój zrównoważony.

Nawiązując do tradycji winiarskich w Zielonej Górze i okolicach PWSZ zaprasza na trwające dwa semestry studia podyplomowe z zakresu enologii, czyli wiedzy o winie. Studia podyplomowe „Enologia”/Winiarstwo powstały w oparciu o tradycje winiarskie regionu, doskonałą bazę dydaktyczno-laboratoryjną PWSZ w Sulechowie, ale przed wszystkim w odpowiedzi na potrzeby prężnie rozwijającej się branży winiarskiej. Studia prowadzone są na profilu praktycznym, a więc nacisk na zdobywanie umiejętności praktycznych jest bardzo duży.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u