Popowo, czyli lubuskie Las Vegas w ostatnich dniach przeżywa prawdziwe oblężenie turystów! (ZDJĘCIA, FILM)

26 grudzień 2022
Autor: 
Popowo, czyli lubuskie Las Vegas w ostatnich dniach przeżywa prawdziwe oblężenie turystów! Redakcja

Niewielka wioska w powiecie międzyrzeckim każdego roku przyciąga tysiące turystów za sprawą pięknych świątecznych iluminacji montowanych na budynkach i obiektach. 

Tradycja dekorowania niemal wszystkich budynków i obiektów we wsi Popowo sięga 2007 roku. Każdego roku mieszkańcy dekorują swoje domy i dosłownie prześcigają się w ilości powieszonych światełek. W tym roku mimo panującej inflacji i rosnących cenach prądu Popowo święci tysiącami kolorowych światełek, co jest sporą atrakcją dla turystów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Lubuskie Las Vegas

W ostatnich dniach wioska przeżywa prawdziwe oblężenie turystów, którzy przyjeżdżają zobaczyć na własne oczy piękne iluminacje. W poniedziałek, 26 grudnia na drodze dojazdowej do Popowa stworzył się nawet spory korek. Kierowcy musieli parkować  na polach i wzdłuż drogi. 


Zobacz wideo z Popowa. Materiał poniżej!


W Popowie możemy zobaczyć m.in. oświetloną remizę okolicznej jednostki OSP oraz stojący przed budynkiem wóz gaśniczy, który również ozdobiony jest iluminacjami. Prócz tego we wsi znajduje się mnóstwo pięknie oświetlonych domów!

Czytaj także - Nie wyrzucaj jedzenia! W Zielonej Górze możesz zostawić je w jadłodzielni! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u