Sylwester 2022: Zielona Góra rozdaje tabletki uspokajające dla zwierząt

29 grudzień 2022
Autor: 
Sylwester 2022: Zielona Góra rozdaje tabletki uspokajające dla zwierząt Archiwum/Pixabay/UM ZG

Wzorem ubiegłych lat w Zielonej Górze przed Sylwestrem dostaniemy darmowe tabletki uspokajające dla zwierząt. Gdzie je odebrać?

Magistrat zakupił preparaty uspokajające dla zwierząt. Mieszkańcy mogą zgłaszać się po tabletki dla swoich czworonogów do Biura ZGranej Rodziny przy ul. Stary Rynek 1 w czwartek, 29 grudnia w godzinach 9.00-15.00. 

- Tabletki zawierają naturalne składniki, takie jak tryptofan, kozłek lekarski oraz rumianek, które łagodzą objawy stresu i niepokoju. - czytamy w oficjalnym komunikacie. Jak informuje Urząd Miasta, tabletki należy podawać 3 dni przed Sylwestrem, natomiast w dniu Sylwestra trzeba podwoić dawkę.

W tym roku miasto zrezygnowało z organizacji imprezy sylwestrowej oraz pokazu fajerwerków, jednak mieszkańcy z pewnością hucznie będą witać Nowy Rok. 

Czytaj także - Zielona Góra: Pijana dentystka przyjmowała pacjentów. Interweniowała policja!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u