Zielona Góra: Kobieta zasłabła za kierownicą i uderzyła w lampę!

29 grudzień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Kobieta zasłabła za kierownicą i uderzyła w lampę! Lubuska Policja

Kobieta zasłabła za kierownicą samochodu i uderzyła w latarnię. Na pomoc ruszyli świadkowie zdarzenia oraz policjanci. 

W środę, 28 grudnia około godziny 12:40 na ulicy Ułańskiej w Zielonej Górze samochód osobowy marki Nissan uderzył w przydrożną latarnię. Za kierownicą siedziała 55-letnia kobieta, która w trakcie jazdy straciła przytomność i straciła panowanie nad pojazdem. Na pomoc ruszyli świadkowie zdarzenia oraz policjanci, którzy patrolowali pobliskie ulice.

Wypadek Zielona Góra

Świadkowie oraz funkcjonariusze udzielali kobiecie pierwszej pomocy, równocześnie do zdarzenia zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Kobieta pozostała pod opieką policjantów do czasu przyjazdu ratowników medycznych.

- W związku z nieznaną przyczyną zasłabnięcia kobiety za kierownicą, lekarz pogotowia ratunkowego zdecydował o zabraniu jej do szpitala na badania - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Poniżej publikujemy nagranie. 

Czytaj także - Sylwester 2022. Pogoda w województwie lubuski zaskoczy. Będzie ciepło!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u