WOŚP 2023. Zielona Góra pobiła rekord! Ile pieniędzy udało się zebrać?

29 styczeń 2023
Autor: 
WOŚP 2023. Zielona Góra pobiła rekord! Ile pieniędzy udało się zebrać? Redakcja

Wciąż trwa liczenie zebranych pieniędzy podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze. Już wiadomo, że pobity został rekord!

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! Celem tegorocznej edycji jest zbiórka pieniędzy na walkę z sepsą. Tym razem pomoc nie skupi się na określonej grupie wiekowej, lecz trafi do wszystkich potrzebujących pacjentów. Ostatnia niedziela stycznia upłynęła pod znakiem koncertów oraz mnóstwa licytacji. Na ulicach miast i wiosek pojawiły się tysiące wolontariuszy!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

WOŚP 2023 Zielona Góra

W zielonogórskim sztabie WOŚP wciąż trwa liczenie zebranych pieniędzy. W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 340 tysięcy złotych. Teraz już wiadomo, że 2023 rok będzie rekordowym pod względem liczby zebranych pieniędzy. Kilka minut przed godziną 23 kwota zebrana przez zielonogórzan przekroczyła pół miliona złotych! 

Suma cały czas rośnie, wciąż możemy wesprzeć WOŚP biorąc udział w internetowych licytacjach.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u