Niemowlak miał problemy z oddychaniem. W akcji śmigłowiec LPR oraz straż pożarna!

29 styczeń 2023
Autor: 
Niemowlak miał problemy z oddychaniem. W akcji śmigłowiec LPR oraz straż pożarna! Fot. OSP Rybaki

Kilkumiesięczne dziecko miało problemy z oddychaniem. W akcję ratowniczą zaangażowano śmigłowiec LPR oraz trzy zastępy straży pożarnej!

W niedzielę, 29 stycznia około godziny 11 do służb ratowniczych w powiecie krośnieńskim wpłynęło dramatyczne zgłoszenie z miejscowości Bytomiec. Zgłoszenie dotyczyło kilkumiesięcznego dziecka, które miało problemy z oddychaniem. Do działań zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejsce zadysponowano również trzy zastępy straży pożarnej w celu zabezpieczenia miejsca lądowania śmigłowca LPR. Pierwsi pod wskazany w zgłoszeniu adres dotarli strażacy z OSP Rybaki. Po chwili dotarły kolejne zastępy oraz wylądował śmigłowiec LPR. W toku dalszych czynności stwierdzono, że dziecko zostanie przetransportowane do szpitala karetką. 

Czytaj także - Zatrucie czadem w Gorzowie. 25-letnia kobieta trafiła do szpitala. Była nieprzytomna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u