Wyzwanie dla zielonogórskich strażaków. Ćwiczą i zbierają pieniądze dla chorej 2-latki!

26 marzec 2023
Autor: 
Wyzwanie dla zielonogórskich strażaków. Ćwiczą i zbierają pieniądze dla chorej 2-latki! OSP Racula

Strażacy z OSP w Zielonej Górze - Raculi rzucają wyzwanie innym jednostkom. Róbcie ćwiczenia i wpłacajcie pieniądze na zbiórkę!

Trwa zbiórka pieniędzy na dalszą diagnostykę i leczenie ciężko chorej 2-letniej córeczki strażaka z Zielonej Góry. W akcję włączyli się strażacy ochotnicy z zielonogórskiej Raculi, którzy rzucili ciekawe wyzwanie dla innych jednostek. Nominowani w ciągu trzech dni powinni zrobić 5 burpeesów oraz wpłacić pieniądze na zbiórkę dla Emilii Jęcz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dramatyczne sceny w Zielonej Górze. Pies zagryzł psa.

OSP Racula rzuca wyzwanie

Ochotnicy z Zielonej Góry - Raculi zachęcają wszystkich do wzięcia udział w tej akcji. - Zachęcamy do wsparcia i udostępniania akcji, bo czasu mamy niewiele, a kwota jest ogromna! Wierzymy, że nasza akcja pomoże w zbiórce pieniędzy dla Emilki i zostanie pozytywnie odebrana - czytamy w mediach społecznościowych OSP Racula. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u