Zmiana na stołku w lubuskiej straży pożarnej. Komendant wojewódzki ma nowego rzecznika (ZDJĘCIA)

31 marzec 2023
Autor: 
Zmiana na stołku w lubuskiej straży pożarnej Fot. KW PSP Gorzów Wlkp., Redakcja

Starszy kapitan Arkadiusz Kaniak nowym rzecznikiem prasowym Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wielkopolskim zyskała nowego oficera. Od soboty, 1 kwietnia, oficjalnie dołączy do niej st. kpt. Arkadiusz Kaniak, który obejmie stanowisko rzecznika prasowego lubuskich strażaków. Dziś z rąk Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Patryka Maruszaka odebrał on decyzję personalną o mianowaniu na stanowisko.

Starszy kapitan Arkadiusz Kaniak służył do tej pory w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze. Od wielu lat zajmował się sprawami związanymi z informatyką oraz łącznością a ponadto od 2019 roku był rzecznikiem prasowym jednostki, znajdując doskonałą nić porozumienia z mediami na szczeblu lokalnym i krajowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie osobówek w Zielonej Górze. "Niebezpieczny manewr"

Mianowanie nowego rzecznika jest dość ważną informacją dla dziennikarzy, ale pośrednio i dla czytelników naszego portalu. To od współpracy z rzecznikiem prasowym zależy przecież jakość, szybkość i rzetelność przekazywanych informacji. Nowemu rzecznikowi w imieniu całej redakcji życzymy samych sukcesów!

Dotychczasowy rzecznik zostaje w PSP

Rzecznikiem prasowym lubuskiej straży pożarnej był mł. bryg. Dariusz Szymura. Obecnie będzie on pełnił jedynie funkcję Naczelnika Wydziału Operacyjnego w Komendzie Wojewódzkiej.

Przeczytaj też: Przeładowane busy zatrzymane na trasie S3 w Lubuskiem. Ważyły po prawie 6 ton


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u