Donald Tusk przyjedzie do lubuskiego. W Sulechowie będzie otwarte spotkanie

05 maj 2023
Autor: 
Donald Tusk przyjedzie do lubuskiego Redakcja

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej odwiedzi województwo lubuskie w ramach trasy "Tu jest przyszłość". Z mieszkańcami regionu spotka się w Sulechowie.

Lubuska Platforma Obywatelska informuje, że województwo odwiedzi Donald Tusk. Lider opozycji oraz były premier będzie obecny w regionie w czwartek, 11 maja. To wszystko w ramach kampanii pod hasłem "Tu jest przyszłość".

Polityk spotka się z mieszkańcami na otwartym spotkaniu w Sulechowie. Wydarzenie w hali sportowej "Trójka" przy ulicy Piaskowej 52 rozpocznie się o godzinie 17:00.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra - miasto bachusików

- Zapraszamy na naprawdę otwarte spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Każdy będzie mile widziany, bez zapisów, bez kordonów policji. Porozmawiajmy o naszej wspólnej przyszłości! - zachęca Elżbieta Anna Polak, marszałek województwa lubuskiego.

Będą też parlamentarzyści

Tego samego dnia w Lubuskiem mają pojawić się także parlamentarzyści z Koalicji Obywatelskiej. Ci będą odwiedzać pozostałe powiaty w regionie, ale póki co nie wiemy, gdzie dokładnie. Obecny ma być między innymi Borys Budka i Grzegorz Schetyna.

Przeczytaj też: Pożar Castoramy w Zielonej Górze. Policja zatrzymała podpalacza (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u