Bachanalia 2023. Jeden z artystów odwołał swój koncert z powodu choroby!

24 maj 2023
Autor: 
Bachanalia 2023. Jeden z artystów odwołał swój koncert z powodu choroby! Redakcja/Archiwum/Dni Kultury Studenckiej Bachanalia

Trwają Dni Kultury Studenckiej Bachanalia w Zielonej Górze. Niestety jeden z artystów nie pojawi się w piątek na scenie z powodu choroby. 

Wielkie studenckie święto w Zielonej Górze trwa w najlepsze, jednak najciekawsze wciąż przed nami. W najbliższy piątek i sobotę na scenie przy ulicy Wojska Polskiego wystąpią m.in. Tede, Paluch x Słoń i Nocny Kochanek. Niestety jeden z czołowych artystów odwołał swój występ w Zielonej Górze z powodu choroby.

Kuban nie zagra w Zielonej Górze

- Z powodu choroby i zaleceń lekarza Kuban nie jest w stanie pojawić się w piątek na Bachanaliach w Zielonej Górze, tym samym odwołując piątkowy występ. Dodatkowo otrzymaliśmy potwierdzającą dokumentację medyczną i zwolnienie lekarskie  - czytamy w komunikacie organizatorów. 

Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego "UZeciak" próbuje znaleźć innego artystę na zastępstwo, jednak czasu pozostało niewiele. 

Wcześniej do piątkowych koncertów dołączył jeszcze jeden zespół

Kilka godzin wcześniej poinformowano o dodatkowym zespole, który wystąpi w piątek. - Rzutem na taśmę do naszego piątkowego składu dołączają Bracia Figo Fagot! - napisali organizatorzy.

Czytaj także - Bachanalia 2023. Kto wystąpi na scenie w Zielonej Górze? [LINE-UP]


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u