Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Taksówka przebiła bariery, uderzyła w mur i uszkodziła auta (ZDJĘCIA)

25 maj 2023
Autor: 
Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Taksówka przebiła bariery, uderzyła w mur

Kolizja w Zielonej Górze. Kierowca taksówki wypadł z trasy i przebił bariery. Następnie wjechał w mur, czym uszkodził auta zaparkowane na parkingu.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich policjantów w czwartkowy poranek, 25 maja, przed godziną 6:00. Na ulicy Batorego doszło do groźnego zdarzenia z udziałem taksówki marki Toyota Corolla.

Kierowca osobówki na wysokości skrzyżowania ulic Batorego, Zamoyskiego i Rzeźniczaka z nieznanych przyczyn przebił bariery i przeleciał przez drogę pieszo-rowerową, na której na szczęście nikogo nie było. Następnie taksówka uderzyła w betonowy mur, czym uszkodziła samochody zaparkowane na parkingu.

Kierowcy nic się nie stało

Na miejsce przyjechały dwa patrole policji. Kierowca Toyoty wyszedł z pojazdu o własnych siłach i nie doznał poważniejszych obrażeń, więc obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Dokładny przebieg i okoliczności kolizji ustala policja. Wiadomo, że kierujący był trzeźwy. Mężczyzna zostanie najprawdopodobniej ukarany mandatem.

Przeczytaj też: Międzyrzecz: Wyszedł z domu starości i zaginął. Mija trzecia doba poszukiwań 72-latka (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u