WOŚP 2024 - aukcje na Allegro. Wylicytuj m.in. wizytę w straży pożarnej lub voucher na strzelnicę

27 styczeń 2024
Autor: 
WOŚP 2024 - aukcje na Allegro. Wylicytuj m.in. wizytę w straży pożarnej Fot. Redakcja, Malinówka

WOŚP 2024. Sprawdź, co możesz wylicytować w serwisie Allegro. Strażacy w Zielonej Górze zapraszają do jednostek, można też wybrać się na strzelnicę.

Już jutro, 28 stycznia, rozpocznie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone przede wszystkim na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

- Temat zbliżającego się Finału to "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Problem ogromny, z którym chcemy się uporać. Chcemy kupić sprzęt dla 15 oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i 49 oddziałów dla dorosłych - mówi Jurek Owsiak, szef fundacji WOŚP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

WOŚP 2024 - licytacje na Allegro

W serwisie Allegro cały czas trwają aukcje WOŚP. Do wylicytowania jest mnóstwo rzeczy. Przedmioty przekazują zarówno lokalne sztaby, jak i osoby prywatne, instytucje, stowarzyszenia czy kluby sportowe.

Straż pożarna w Zielonej Górze dla zwycięzcy licytacji otworzy praktycznie wszystkie drzwi. Będzie mógł on zwiedzić miejskie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze nr 1 i 2, a także Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego. Odwiedzi też salę szkoleniową Ognik i przejdzie komorę dymową. Wizyta w straży nie obędzie się bez wykorzystania podręcznego sprzętu gaśniczego. Więcej: "Zwiedzanie i szkolenie - Państwowa Straż Pożarna Zielona Góra"

Na odwiedziny zaprasza także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zielonej Górze. Podczas wizyty będzie możliwość zapoznania się z pracą załogi podczas ich dziennego dyżuru oraz przede wszystkim wykorzystywaną maszyną, czyli śmigłowcem Eurocopter EC-135. To nie lada gratka, bo wizyty osób postronnych w bazach LPR są ograniczone do minimum. Więcej: "Zwiedzanie bazy LPR Zielona Góra"

Policja w Zielonej Górze zaprasza na zwiedzanie komendy, którą zwieńczy kawa lub herbata z komendantem. Więcej: "Zwiedzanie Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze"

Toro Gear zaprasza na strzelnicę. Do dyspozycji będzie m.in. karabinek AKGN, karabinek Ar15, strzelba czy pistolet CZ P07 SDA. Więcej: "Voucher na strzelanie z Toro Tactic"

Placówka Straży Granicznej w Zielonej Górze - Babimoście zaprasza do portu lotniczego. Zwycięzca licytacji będzie uczestniczył w kontroli bezpieczeństwa pasażerów i zapozna się ze środkami przymusu bezpośredniego. Pogranicznicy zaprezentują też sprzęt pirotechniczny. Więcej: "Wizyta w placówce SG"

MZK Zielona Góra oferuje możliwość umieszczenia spersonalizowanej informacji na tablicach informacji pasażerskiej oraz jako spot w monitorach LCD w autobusie, które będą wyświetlane przez jeden dzień. Dodatkowo przewoźnik wystawił zwiedzanie zajezdni MZK.

Gospodarstwo Malinówka z Drągowiny koło Zielonej Góry zaprasza na pracowity dzień w gospodarstwie dla 5-6 osób. Będzie można odpocząć, ale dopiero "po robocie", bo najpierw przyjdzie czas na posprzątanie owczarni. Na koniec gospodarze przygotują posiłek na żywym ogniu. Więcej: "Pracowity dzień w gospodarstwie Malinówka"

Klub Wysokogórski Zielona Góra wystawił voucher na 2 godziny wspinania dla 4 osób. W cenie opieka instruktorów i niezbędny sprzęt. Więcej: "Voucher na 2 godziny wspinaczki"

Radny Sławomir Kotylak przeznaczył na WOŚP voucher na mecz wyjazdowy dla dwóch osób z drużyną ENEA Zastal BC Zielona Góra. W ramach tego zapewniony jest przejazd autokarem klubowym z zawodnikami, bilety na mecz oraz ewentualne zakwaterowanie w przypadku kilkudniowego wyjazdu. Więcej: "Wyjazd na mecz z ENEA Zastal BC Zielona Góra".

Przeczytaj też: Strażacy zagrają z WOŚP po latach przerwy. "Gasimy ogień, rozpalamy serca"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u