Przerwy w dostawie wody na osiedlu. Wodociągi Zielona Góra wydały komunikat

28 luty 2024
Autor: 
Przerwy w dostawie wody na osiedlu. Wodociągi Zielona Góra wydały komunikat Fot. Wodociągi Zielona Góra

Wodociągi Zielona Góra informują, że na osiedlu Grunwaldzkim będą występować przerwy w dostawie wody. Prace będą prowadzone przez kilka dni.

ZWiK Zielona Góra będzie prowadził prace przełączeniowe w związku z wybudowaną nową siecią wodociągową. Wcześniej wymianie uległ 500-metrowy odcinek starej sieci wodociągowej z azbestocementu.

Wodociągi Zielona Góra. Brak wody na osiedlu

Prace będą realizowane od środy, 28 lutego, do piątku, 1 marca. Przez ten czas na osiedlu Grunwaldzkim w Zielonej Górze będą występować przerwy w dostawie wody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

- Przerwy w dostawie wody obejmą ulice Lechitów, Grzegorza, Chochlika, Karłowicza, Wacława, Salomei, Grunwaldzkiej, Geodetów oraz część ul. Nowej i Browarnej. Będą prowadzone odcinkowo - informują Wodociągi Zielona Góra.

Przerwa w dostawie wody Zielona Góra

ZWiK będzie realizował działania sukcesywnie od godzin rannych do godziny 14:00. Popołudniami woda ma być normalnie dostępna.

- Mieszkańcy zostali powiadomieni informacjami dostarczonymi do skrzynek pocztowych. Przepraszamy za utrudnienia - dodaje miejska spółka.

Przeczytaj też: 19-latek zdemolował tymczasowy dworzec PKP. Wiemy, jak tłumaczył się policji


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u