To nowy komendant lubuskiej policji. Wcześniej był na drugim końcu Polski (ZDJĘCIA)

28 luty 2024
Autor: 
To nowy komendant lubuskiej policji. Wcześniej był na drugim końcu Polski Fot. Lubuska Policja

Lubuska Policja ma nowego komendanta. To inspektor Jerzy Czebreszuk. - Ja naprawdę uwielbiam tę pracę - podkreśla nowy szef policjantów.

Zmiany w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Inspektor Szymon Sędzik, który pełnił obowiązki szefa lubuskiej policji, objął stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. I tak do województwa lubuskiego przydzielono nowego funkcjonariusza.

Lubuska Policja z nowym komendantem

Nowy szef lubuskich stróżów prawa został dziś, 28 lutego, uroczyście wprowadzony. Został nim insp. Jerzy Czebreszuk, który służy w policji od 1994 roku. Obowiązki powierzył mu insp. Marek Boroń, który pełni obowiązki Komendanta Głównego Policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

- Inspektor Jerzy Czebreszuk swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w Oddziale Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji. W kolejnych latach służby związany był z pionem kryminalnym. W 2007 roku został Komendantem Komisariatu Policji w Wisznicach, a później kierował kolejno Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim i Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej - wymienia podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Jerzy Czebreszuk przybył z... Lublina

Od 1 stycznia 2018 roku nowy komendant lubuskich policjantów pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Trafił więc do Gorzowa Wielkopolskiego z drugiego końca Polski.

- Ja naprawdę uwielbiam tę pracę. Jest ona dla mnie wszystkim. Ja ze swojej strony mogę Was zapewnić, że tez całe życie się uczę mimo tego doświadczenia. Zawsze rozmawiam z ludźmi i cenię ich wizję i pomysły. Każdy ma u mnie otwarte drzwi i poznacie mnie z tej strony - zaznaczał insp. Jerzy Czebreszuk.

Przeczytaj też: Plaga przeciążonych dostawczaków na S3. "Wszystkie były przeładowane" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u