Mobilne niszczarki dokumentów przed urzędami w Zielonej Górze? "Liczę na audyt"

01 maj 2024
Autor: 
Mobilne niszczarki dokumentów przed urzędami w Zielonej Górze? "Liczę na audyt" Facebook/Rewers Janusz. Zielona Góro, zróbmy to z kulturą. Radny Miasta ZG

Mobilne niszczarki pojawiły się przed urzędem miasta w Zielonej Górze? Sprawę nagłośnił radny Janusz Rewers. Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów. 

Po wyborach samorządowych 2024 w Zielonej Górze nastąpiła zmiana na stanowisku prezydenta miasta. Janusz Kubicki po 18 lat pożegnał się z fotelem włodarza Winnego Grodu i 7 maja oficjalnie przekaże władzę Marcinowi Pabierowskiemu. 

W ostatnich dniach prezydentury Kubickiego przed miejskimi urzędami pojawiły się mobilne niszczarki dokumentów i cyfrowych nośników. Sprawę w mediach społecznościowych nagłośnił radny Janusz Rewers.

Mobilne niszczarki dokumentów przed urzędami w Zielonej Górze

Pod wpisem radnego pojawiły się komentarze internautów. - Niestety mam obawy, że wiele dokumentów zniknie i nigdy nie dowiemy się jakich machlojek dokonywali - napisał Patryk. - Mnie ten widok ani trochę nie śmieszy wręcz martwi. Liczę zaraz po zaprzysiężeniu na skuteczny audyt - zaznaczyła Ania. 

Firma, której pojazdy pojawiły się przed miejskimi urzędami zajmuje się obsługą dokumentacji od cyfryzacji i archiwizowania przez niszczenie i utylizację nośników elektronicznych. Przedsiębiorstwo odbiera też elektrośmieci.

Powód pojawienia się tego typu pojazdów przed budynkami urzędu miasta w Zielonej Górze nie jest obecnie znany. 

Przeczytaj też: Poważne zagrożenie dla lasów. Ruszają opryski z samolotów (MAPY, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u