Majówka 2024. Ile kosztuje pobyt w Izbie Wytrzeźwień?

03 maj 2024
Autor: 
Majówka 2024. Ile kosztuje pobyt w Izbie Wytrzeźwień? Redakcja

Majówka 2024. Ile kosztuje pobyt na izbie wytrzeźwień w Zielonej Górze?

Majówka 2024 w Lubuskiem

Tegoroczna majówka potrwa do niedzieli, 5 maja. Osoby, które wzięły urlop w czwartek, 2 maja, mogą cieszyć się 5 dniami wolnego. Pogoda w województwie lubuskim jest znakomita i zgodnie z prognozami utrzyma się do końca długiego weekendu. 

W wolnym czasie mieszkańcy województwa lubuskiego chętnie grillują oraz odpoczywają nad wodą. Oprócz potrwa z grilla, pojawia się też alkohol, który spożyty w dużych ilościach, może stanowić spory problem. Osoby, które nadużyją procentowych trunków i nie są w stanie samodzielnie o siebie zadbać, mogą trafić na izbę wytrzeźwień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

Izba wytrzeźwień w Zielonej Górze

Izba wytrzeźwień w Zielonej Górze-Raculi przy ulicy Rodła 6 jest otwarta przez cały czas. Do placówki trafiają osoby, których stan nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. W trakcie pobytu w izbie każda osoba znajduje się pod stałą opieką do czasu wytrzeźwienia. 

Ile kosztuje izba wytrzeźwień w Zielonej Górze?

Pobyt w izbie wytrzeźwień w Zielonej Górze kosztuje 300 złotych, jednak wkrótce wejdzie w życie uchwała z 26 marca 2024 roku podpisana przez miejskich radnych, która zmienia wysokość opłaty. Nowa stawka zostanie wprowadzona 8 maja. Od tego dnia nocka na izbie wytrzeźwień będzie kosztować już 437,81 złotych. 

Przeczytaj też: Majówka 2024. Wpadli pijani kierowcy. Jeden jechał ciężarówką


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u