Poważny wypadek na DK32. W akcji śmigłowiec LPR

03 maj 2024
Autor: 
Poważny wypadek na DK32. W akcji śmigłowiec LPR Zdjęcie czytelnika

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 32 koło Smolna Wielkiego pod Kargową. Droga jest zablokowana. Trwa akcja służb. 

W piątek, 3 maja około godziny 9:45 na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32 z lokalną drogą na Wojnowo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca Mercedesem chciała skręcić w lewo na lokalną drogę w kierunku Wojnowa i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy Forda. Doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Wypadek na DK32 koło Smolna Wielkiego

W wypadku ucierpiało łącznie 5 osób w tym 11-letnie dziecko. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali. Czynności na miejscu prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Droga Krajowa numer 32 jest zablokowana na wysokości skrzyżowania na Wojnowo.

Kierowcy mogą skorzystać z objazdów. Osoby, które jadą od strony Kargowej powinny zjechać na DW313 i jechać przez Klenicę lub Babimost. Kierowcy jadący od Sulechowa powinni zjechać na DW304 i kierować się przez Babimost. 

Przeczytaj też: Majówka 2024. Wpadli pijani kierowcy. Jeden jechał ciężarówką


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u