Strażacy walczą w konkursie. "Pomóż nam wygrać"

23 maj 2024
Autor: 
Strażacy walczą w konkursie. "Pomóż nam wygrać" Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Strażacy z Gorzowa Wielkopolskiego mogą wygrać specjalnego manekina ćwiczeń i szkoleń. Jego wartość to prawie 6 tysięcy. Potrzebują do tego Waszych głosów.

Firma MEDline z Zielonej Góry zorganizowała konkurs dla Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Główną nagrodą jest pełnowymiarowy manekin treningowy Ruth Lee 50 kg.

- Celem Konkursu jest promowanie skutecznych praktyk szkoleniowych w jednostkach straży pożarnej poprzez prezentację różnorodności ćwiczeń z manekinami Ruth Lee. Chcemy wspierać jednostki w doskonaleniu kwalifikacji strażaków dostarczając specjalistyczny sprzęt, w tym fantomy szkoleniowe, a tym samym zwiększać bezpieczeństwo i efektywność prowadzonych szkoleń - przekazuje MEDline.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

Straż pożarna Gorzów Wielkopolski. "Prosimy o głos"

Aby wziąć udział w konkursie należało wysłać zdjęcie ze szkolenia przy użyciu manekina Ruth Lee. I tak w finale rozgrywek znaleźli się między innymi strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim. Aby wygrać potrzebują jednak Waszej pomocy, a głosowanie trwa do 24 maja.

- Pomóż nam wygrać manekina do ćwiczeń. Zapraszamy do głosowania. Należy kliknąc serduszko pod zdjęciem nr 6 - zachęcają strażacy z Gorzowa. Gdzie na nich zagłosować? KLIKNIJ TUTAJ.

Wartość manekina Ruth Lee, który może trafić w ręce strażaków z JRG 1 Gorzów Wielkopolski wynosi blisko 6 tysięcy złotych. Jest wielozadaniowy i doskonale służy do różnych ćwiczeń oraz szkoleń. Odzwierciedla fizjonomię osoby dorosłej, a jego rozkład masy ciała wywołuje realistyczne odczucia podczas treningu.

Przeczytaj też: Policyjny nalot na młode osoby. "Nie wykluczamy kolejnych zatrzymań" (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u