Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w centrum Zielonej Góry. Znamy szczegóły

23 maj 2024
Autor: 
Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w centrum Zielonej Góry Fot. Wodociągi Zielona Góra

Wodociągi Zielona Góra będą usuwać pilną awarię. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo przejazd ulicą Batorego będzie utrudniony. Znamy szczegóły.

Spółka Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja będzie realizować prace na ulicy Batorego w Zielonej Górze.

- Na wysokości budynku nr 49 rozpoczną się pilne prace związane z usuwaniem awarii na sieci kanalizacyjnej. Z uwagi na rodzaj awarii konieczne jest prowadzenie prac w otwartym wykopie - informuje Monika Turzańska, rzecznik ZWiK Zielona Góra.

Utrudnienia drogowe Zielona Góra

Wodociągi Zielona Góra rozpoczną prace na ul. Batorego w piątek, 24 maja, o godzinie 19:00. Utrudnienia planowane są do niedzieli, 26 maja. Jak informuje spółka, prace będą celowo realizowane w trakcie weekendu, aby mieszkańcy jak w najmniejszym stopniu odczuli skutki usuwania awarii.

- Zostanie tam wprowadzona sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy. Droga będzie przejezdna, jednak w związku z prowadzonymi robotami czas przejazdu ulicą Batorego znacznie się wydłuży - przekazuje Turzańska.

ZWiK Zielona Góra przeprasza za niedogodności. Jednocześnie prosi kierowców o wzmożoną ostrożność lub w miarę możliwości wybór trasy alternatywnej.

Przeczytaj też: Policyjny nalot na młode osoby. "Nie wykluczamy kolejnych zatrzymań" (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u