W Nowym Kisielinie powstał nowy peron PKP

20 listopad 2015
Autor:  Katarzyna Mayer Bzowa

Nowy, nowoczesny, nikomu niepotrzebny.

W Nowym Kisielinie powstał nowy peron PKP. Inwestycja została wykonana zgodnie z najwyższymi normami europejskimi: wiaty dla podróżnych, wjazdy dla osób niepełnosprawnych i nowoczesne oświetlenie.

Została również wybudowana asfaltowa droga dojazdowa o długości 1,80 km. Całość kosztowała 15 mln złotych z czego 85% pokryte zostało z dofinansowania unijnego.

Miały zatrzymywać sie tutaj pociągi Przewozów Regionalnych oraz szynobusy kolei trójmiejskiej. Miały, bo jak się okazuje od dnia otwarcia nie zatrzymał się jeszcze żaden pojazd i jeszcze długo nie zatrzyma.

Andrzej Grussy - rzecznik prasowy lubuskiego oddziału przewozów regionalnych informuje, że w systemie przydzielania tras pociągów nie jest uwzględnione zatrzymywanie ich na tym przystanku. Do końca roku na pewno pociągi nie będą się zatrzymywać w tym miejscu. Być może przystanek zostanie uwzględniony w korektach w przyszłym roku.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u