Noc Biologów w piątek 13-tego

11 styczeń 2017
Autor: 
Pixabay

Jeszcze tylko kilka wolnych miejsc czeka na uczestników Nocy Biologów, która już w najbliższy piątek odbędzie się na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już o godz. 15.00, będą to zajęcia laboratoryjne pt. Na tropie przestępcy, które mają za zadanie przybliżenie uczestnikom metod wykorzystywanych w kryminalistyce, porównanie starych-tradycyjnych metod z nowoczesnymi metodami biologii molekularnej stosowanymi w celu identyfikacji osobniczej oraz identyfikacja „hipotetycznego przestępcy” na podstawie analizy genetycznej z wykorzystaniem technik biologii molekularnej.

 - Zapowiada się niezwykle interesująco, a to tylko początek. Serdecznie zapraszam - mówi Ewa Sapeńko rzecznik Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zgłoszenia i rezerwacja miejsc na UZ odbywa się elektronicznie na stronie: http://www.nocbiologow.home.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=zielonagora

Noc Biologów odbędzie się także w Centrum Przyrodniczym Centrum Nauki Keplera przy ul Dąbrowskiego 14.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u