Przywrócenie kontroli na granicy z Polską

13 czerwiec 2017
Autor: 

Od 12 czerwca 2017 r. Niemcy przywróciły kontrole na swoich granicach państwowych.

Przywrócenie kontroli na granicach wewnętrznych ma związek ze zbliżającym się szczytem G20, który odbędzie się w dniach 7-8 lipca w Hamburgu. Kontrole graniczne potrwają do 11 lipca. Obywatele RP mogą przekraczać granicę na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej współdziałają z niemieckimi funkcjonariuszami podczas kontroli na granicy z Polską, pełniąc wspólną służbę oraz w ramach Wspólnych Polsko-Niemieckich Placówek w Świecku i Ludwigsdorfie.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u