Wojewoda Lubuski o pracach na S3

26 lipiec 2017
Autor: 
dronzielonagora.pl

- Oczekuję maksymalnego przyspieszenia prac budowlanych na odcinkach drogi ekspresowej S3 – mówił Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak na spotkaniu z Markiem Langerem dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału w Zielonej Górze.

Wojewoda Lubuski sprawdzał aktualny harmonogram prac i organizację ruchu na budowanych odcinkach drogi ekspresowej S3.

Dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zielonogórskiego oddziału poinformował, że utrudnienia na obwodnicy Gorzowa i na odcinku S3 Zielona Góra – Sulechów potrwają jeszcze kilkanaście tygodni. Drogowcy proponują objazdy i trasy alternatywne. Z pomocą przychodzi całodobowy Punkt Informacji Drogowej. Dzwoniąc pod numer 68 320 25 47 można sprawdzić aktualną sytuację na drodze.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak podkreślał, że najważniejsze jest bezpieczeństwo kierowców. Dlatego na trasie, gdzie występują utrudnienia pojawia się więcej policyjnych patroli.

- W porównaniu z ubiegłym półroczem nastąpił spadek wypadków śmiertelnych o 14 procent – podsumował Wojewoda.

Przedstawiciele GDDKiA zapewniają, że druga jezdnia obwodnicy Gorzowa będzie gotowa w połowie września, a odcinek Sulechów – Zielona Góra w połowie października.

info: Lubuski Urząd Wojewódzki

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u