Zostań superbohaterem. Zostań SuperW

14 sierpień 2017
Autor: 
Fotolia

Stowarzyszenia Wiosna - Akademii Przyszłości oraz Szlachetnej Paczki poszukuje wolontariuszy na terenie Zielonej Góry.

Poszukiwani są ludzie o wielkim sercu do projektów, którzy chcą przeżyć wspaniałą przygodę oddając innym cząstkę siebie.

- Działamy w 24 miastach w Polsce. W tym roku szkolnym ponad 1800 wolontariuszy pomagało 1800 dzieciom w osiąganiu sukcesów - mówi Katarzyna Zarzycka. - Naszym podstawowym standardem jest indywidualne zaangażowanie: podczas cotygodniowych zajęć osobisty tutor dziecka, jakim jest wolontariusz AKADEMII, pomaga mu w odkrywaniu innego wymiaru siebie. Pokazuje uczniowi to, co w nim wartościowe i wyjątkowe.

Wolontariusz Akademii Przyszłości to osoba nieprzeciętna. To przyjaciel i mentor. Spotykając się regularnie z dzieckiem, uczy je wygrywać! Pokazuje jego dobre strony. Podnosi jego samoocenę. Sprawia, że dziecku zaczyna się chcieć. Dołącz do ekipy wolontariuszy Akademii Przyszłości. Przekonaj się, jak wielką radość daje bycie częścią czyjegoś sukcesu!

- Kogo szukamy? Studentów lub absolwentów, osób aktywnych, z energią do działania, ludzi szukających wyzwań, których nakręcają kolejne zwycięstwa, dziewczyn i chłopaków ciekawych świata, otwartych na innych, osób odpowiedzialnych i zaangażowanych we wszystko, co robią - wymienia Kasia. - Ty również zyskujesz jako opiekun. Jak? Podkręcisz swe atuty na rynku pracy: umiejętność działania w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne, talent organizacyjny. Będziesz częścią jednego z najbardziej profesjonalnych programów społecznych w Polsce. Będziesz mógł sprawdzić się w nowych warunkach rozwoju na różnych ścieżkach kariery: w szkoleniach, promocji, zarządzaniu. Poczujesz, co to znaczy być dla kogoś naprawdę ważnym – dla kogoś, kto Cię potrzebuje!

Każda pomoc jest na wagę złota. Pomóż.

plakat

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Pomysły na zabawy z okazji Dnia Pluszowego Misia

  Pomysły na zabawy z okazji Dnia Pluszowego Misia

  Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez pluszaków. Dzieci je wprost uwielbiają. Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie 25 listopada. To dobra okazja do tego, żeby uczcić go w wyjątkowy sposób, a dzieciom zaproponować ciekawe zabawy. W artykule przedstawiamy kilka propozycji.

 • Jak pomóc jeżom w potrzebie? Poznaj kilka ciekawostek na ich temat

  Jak pomóc jeżom w potrzebie? Poznaj kilka ciekawostek na ich temat

  To mali przyjaciele ogrodników. Są tak urocze, że coraz więcej osób decyduje się na to, żeby trzymać je we własnym domu! Jeże na pewno są bardzo pożyteczne, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać, w szczególności, kiedy za oknem robi się coraz zimniej. Jak pomóc dzikim jeżom?

 • Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Będzie się działo

  Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Będzie się działo

  W sobotę, 11 listopada, na Orliku przy Gimnazjum 6 w Zielonej Górze odbędzie się mecz charytatywny na leczenie Michałka ze Słubic. Celem meczu jest nie tylko zbiórka pieniędzy ale także promocja zdrowego trybu życia i integracja społeczności. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

 • Halloween na ostatnią chwilę. Najlepsze przebrania dla dzieci

  Halloween na ostatnią chwilę. Najlepsze przebrania dla dzieci

  Halloween w Polsce cały czas zyskuje na popularności. Dorośli i dzieci doskonale się bawią, przygotowując wymyśle dekoracje, a przede wszystkim przebrania. Dziś przychodzimy do Was z kilkoma inspiracjami na kostiumy dla najmłodszych.

 • Programiści wciąż w czołówce najbardziej poszukiwanych specjalistów

  Programiści wciąż w czołówce najbardziej poszukiwanych specjalistów

  Rynek specjalistów IT będzie stale rósł. Tak przynajmniej wynika z raportów przedstawianych przez największą szkołę programowania dla dzieci i młodzieży w Polsce – Gigantów Programowania.

 • Rola i zadania położnej środowiskowej

  Rola i zadania położnej środowiskowej

  Położna środowiskowa to wykwalifikowana położna lub pielęgniarka, która specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia. Jaką rolę w życiu kobiety odgrywa położna środowiskowa? Kto może skorzystać z jej usług? Na te i inne pytania odpowiada doświadczona położna Edyty Szumowicz - ambasadorka kampanii “Położna na medal”.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u