Spotkanie przyjaciół zwierząt

14 wrzesień 2017
Autor: 
Pixabay

Inicjatywa Dla Zwierząt wychodzi do ludzi by spotkać się z przyjaciółmi zwierząt. W sobotę 16 września od 12.00 do 16.00 na zielonogórskim deptaku odbędzie się event.

Wolontariusze ze schroniska dla bezdomnych zwierząt będą przez kilka godzin dostępni koło pomnika Bachusa (przy hotelu Śródmiejskim). Zapraszają wszystkich. Dla dzieci przygotowano warsztaty plastyczne, robienia kocich i psich zabawek, konkurs na plakat promujący adopcję i wiele innych atrakcji.

Inicjatywa Dla Zwierząt che przybliżyć w ten sposób swoją działalność i zwrócić uwagę na problem bezdomnych zwierząt.

- Opowiemy o adopcji, o akcjach jakie przygotowaliśmy na jesień. Wkrótce rusza Psu na Budę, zaraz za nim Dog Trekking, potem Bieg Jeża, a w międzyczasie współorganizujemy targi pracy pod hasłem Inicjatywa Dla Zwierząt razem z lubuskim OHP. Idzie najcięższy okres dla bezdomnych zwierząt, w tym czasie najbardziej potrzebują naszej pomocy - mówi Katarzyna Sobieszek z Inicjatywy Dla Zwierząt.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u