Bezpłatne warsztaty fotografii

15 wrzesień 2017
Autor: 
Pixabay

Lubuska Szkoła Fotografii w ramach 13. MFKA Quest Europe 2017 zaprasza na bezpatne warsztaty fotografii.

Warsztaty odbędą się w sobotę 23 września w siedzibie Lubuskiej Szkoły Filmu w godz. 11.00 - 15.30. W programie podstawy technik fotograficznych oraz praca w ciemni fotograficznej.

Prowadzącym warsztaty będzie Marek Sarnowski, wykładowca Lubuskiej Szkoły Fotografii, który od ponad dwudziestu lat zajmuje stanowiska związane z fotografią, grafiką cyfrową, fotoedycją i DTP, obecnie na stanowisku designera. Specjalista w zakresie zarówno fotografii klasycznej jak i cyfrowej. Wielki pasjonat fotografii klasycznej (analogowej). Wie o niej wszystko, a ciemnia fotograficzna to jak twierdzi jego drugi dom. Dziś z powodzeniem zaraża pasją i przekazuje swoją wiedzę innym. Prowadzi rozmaite warsztaty i plenery fotograficzne najczęściej z portretu i fotografii reportażowej /ulicznej, między innymi podczas Międzynarodowego Festiwalu Kina Autorskiego Quest Europe.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u