Remont dworca PKP

14 wrzesień 2017
Autor: 

Rozpoczął się remont parteru dworca PKP z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb Centrum Obsługi Pasażerów Nowosolskiego sub Obszaru Funkcjonalnego oraz Straży Miejskiej. Po przebudowie pasażerowie PKP oraz nowej komunikacji w tym „subnowfowskiej” będą mogli oczekiwać na swój transport w sposób odpowiadający XXI wiekowi: w przyjaznych, ciepłych i nowoczesnych wnętrzach.

W ramach prac remontowych wykonane zostanie:  drenaż opaskowy dookoła budynku oraz docieplenie ścian piwnic budynku - przystosowanie parteru obiektu do nowych funkcji, przebudowa wejść do budynku, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana i docieplenia istniejących stropów, wykonanie nowych aranżacji pomieszczeń oraz wykonanie wszystkich niezbędnych nowych instalacji.

Obiekt będzie zaopatrywany w media z istniejących przyłączy wodociągowych, gazowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Termin wykonania inwestycji: kwiecień 2018 Koszt inwestycji:3 mln 321 tys. zł.

Po remoncie na swoje miejsce wróci Straż Miejska, która tymczasowo znajduje się w budynku byłego Gimnazjum nr 3 przy ul. Kasprowicza.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u