Rozświetlony Gorzów Wielkopolski. Świąteczne dekoracje zawisną do 6 grudnia

30 listopad 2018
Autor: 
Rozświetlony Gorzów Wielkopolski. Świąteczne dekoracje zawisną do 6 grudnia UM Gorzów/Bartłomiej Nowosielski

Do 6 grudnia, w ramach przygotowań i dekorowania Gorzowa Wielkopolskiego przed świętami Bożego Narodzenia, w różnych lokalizacjach miasta pojawi się ponad 50 elementów świetlnych. To między innymi trzy choinki, które zostaną zamontowane na skwerze "przy Empiku", na tzw. Kwadracie oraz w pobliżu stadionu żużlowego.

Najwięcej elementów świetlnych pojawi się na placu Nieznanego Żołnierza, gdzie w tym roku zaplanowano Jarmark Świąteczny oraz miejską Wigilię. - To właśnie na Kwadracie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze świetlnym zestawem prezentów, fotelem świętego Mikołaja, kominkiem i świąteczną bombką w tle - mówi Marta Liberkowska z Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

Świąteczne oświetlenie zostanie zamontowane również wzdłuż ciągów pieszo-samochodowych w centrum miasta. Dekoracje pojawią się między innymi na moście Staromiejskim, deptaku przy ulicy Chrobrego oraz rondach przy ulicy Fabrycznej, Kosynierów Gdyńskich i przy Białym Kościele. Dekoracje zawisną także na ul. Obotryckiej, Herberta, Wodnej, Łokietka i Walczaka.

- Ozdób oraz łańcuchów świetlnych nie zabraknie i na choince, która tradycyjnie stanie na placu przy katedrze - dodaje Liberkowska. Iluminację świetlną zamontuje wyłoniona w przetargu firma ENEA Oświetlenie ze Szczecina.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u