Zielona Góra: Skosił znaki drogowe i zatrzymał się na drzewie (ZDJĘCIA)

01 grudzień 2018
Autor: 
Skosił znaki drogowe i zatrzymał się na drzewie Redakcja

Do zdarzenia doszło w piątek, 30 listopada, o godzinie 23:30. Na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze kierujący osobowym Daewoo skosił znaki drogowe i jadąc dalej, prawdopodobnie drogą rowerową, uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Daewoo Tico jechał w kierunku centrum miasta. Nagle zjechał on z drogi i uderzył w dwa znaki drogowe. Następnie prawdopodobnie pojechał on dalej drogą dla rowerów i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów uderzył w drzewo. Zderzenie nie było jednak na tyle silne, aby pojazd został mocno uszkodzony.

Do zdarzenia wysłano dwa patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W międzyczasie na miejsce przyjechał podstawowy zespół pogotowia. Ratownicy medyczni po przebadaniu 39-latka zadecydowali, że zostanie on przetransportowany do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u