Zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy. Lista zmian jest długa

08 grudzień 2018
Autor: 
Zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy. Lista zmian jest długa Lubuskie.pl

Od niedzieli, 9 grudnia, będzie obowiązywał nowy, kolejowy rozkład jazdy. Lista zmian jest długa. Znajdziemy na niej między innymi nowe połączenia, lepiej dostosowane godziny odjazdów i informacje o dodatkowych przystankach.

Grudniowe zmiany w rozkładzie jazdy mają miejsce każdego roku. Za każdym razem mają także różny wymiar. Sporo dobrych informacji czeka na mieszkańców Słubic. Na tablicach znajdą oni informację m.in. o nowych pociągach na relacji Zielona Góra-Słubice-Frankfurt oraz Rzepin-Słubice-Rzepin. Zyskać mają studenci dojeżdżający na zajęcia do Poznania lub Zielonej Góry.

W tym roku sporo powodów do zadowolenia będą mieli także mieszkańcy Zielonej Góry. Skorzystają oni np. z dodatkowych połączeń z Winnego Grodu do Frankfurtu, Goerlitz i Wrocławia. Nowości w swoich rozkładach jazdy znajdą też mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. W tym przypadku pojawi się np. połączenie o godz. 8:20, dzięki któremu gorzowianie dojadą w weekendy i dni wolne do Berlina Ostkreuz.

Zmian zaplanowano wiele więcej. Dotyczą one praktycznie całego regionu i obejmują: Żagań, Żary, Kostrzyn, Świebodzin i Nową Sól. Szczegółowe informacje o wszystkich nowościach można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Lubuskie.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u