Nocny pożar samochodu koło Boczowa. Kierowca wypadł z drogi i zjechał nim ze skarpy (ZDJĘCIA)

08 grudzień 2018
Nocny pożar samochodu koło Boczowa. Kierowca wypadł z drogi i zjechał nim ze skarpy OSP Torzym

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 8 grudnia. W środku nocy sulęcińscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na trasie Bielice-Wystok. Kierowca pojazdu wcześniej wypadł nim z drogi i zjechał po skarpie.

Kierowca osobówki na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Miejsce było jednak na tyle niefortunne, że pod koniec zjechał on jeszcze po skarpie. W międzyczasie samochód zaczął się palić. Na szczęście mężczyzna zdążył szybko opuścić pojazd.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do strażaków o godzinie 3:25. Do akcji wysłano zastęp straży pożarnej z Sulęcina oraz dwa wozy z pobliskiej jednostki OSP w Torzymiu. Jeszcze przed dojazdem strażaków ogień zdążył rozprzestrznić się po części samochodu.

Ratownicy, którzy znajdowali się najbliżej płonącego auta pracowali w aparatach powietrznych. Po kilkudziesięciu minutach działań pożar sprawnie ugaszono przy pomocy dwóch prądów gaśniczych - wody oraz piany. Pomimo to większa część samochodu spłonęła lub została mocno napalona.

W czasie prowadzenia działań przez strażaków na miejscu pojawił się patrol policji. Funkcjonariusze przeprowadzili swoje, niezbędne czynności z właścicielem pojazdu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u