Porządki w Żaganiu. Wskaż miejsca do uprzątnięcia

26 luty 2019
Autor: 
Porządki w Żaganiu. Wskaż miejsca do uprzątnięcia UM Żagań

W Żaganiu już od kilku dni trwa porządkowanie miejskich gruntów. Możesz wskazać miejsce, które należy uprzątnąć.

Porządki na terenie Żagania prowadzone są już od tygodnia. W ramach prac społeczno-użytecznych wykonują je osoby skierowane przez Powiatowy Urząd Pracy. W pierwszej kolejności sprzątane są grunty położone w centrum miasta. W dalszej kolejności porządkowane będą miejsca położone na obrzeżach i peryferiach Żagania.

Czynności prowadzone są według ustalonego harmonogramu. Wszystko nieustannie nadzoruje Straż Miejska. - W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wskazanie przez mieszkańców miejsc wymagających uprzątnięcia, które po weryfikacji zostaną posprzątane - czytamy w komunikacie żagańskiego magistratu.

Zgłoszenia przyjmowane są w dni robocze w godzinach 7:00-21:00 pod numerem telefonu 68 477 10 70. Zaśmiecone miejsca można wskazać również osobiście w budynku Straży Miejskiej w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 15.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u