Wyjątkowa solenizantka z Gorzowa. Pani Kazimiera ma już 100 lat!

04 marzec 2019
Autor: 
Wyjątkowa solenizantka z Gorzowa. Pani Kazimiera ma już 100 lat! UM Gorzów Wlkp./Łukasz Kulczyński

Pani Kazimiera z Gorzowa Wielkopolskiego skończyła w niedzielę 100 lat. Z życzeniami przyszli do niej prezydent miasta Jacek Wójcicki i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mirosława Winnicka.

To wyjątkowa solenizantka. Pani Kazimiera Urbaniak obchodziła 3 marca setną rocznicę urodzin, natomiast dziś świętowała swoje imieniny. Były życzenia "dwustu lat", kwiaty oraz urodzinowy tort.

Pani Kazimiera urodziła się w Rzeszowie, a w Gorzowie mieszka od 1945 roku. Tu 9 listopada 1945 roku zawarła również związek małżeński. Urodziła czworo dzieci, doczekała się czworga wnucząt i sześciorga prawnucząt. Marzy o podróży do Watykanu i spotkaniu z papieżem.

Fot. Łukasz Kulczyński/UM Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.