Wycieczka do Berlina. Dzień Dziecka ze Zbąszyńskim Centrum Kultury

15 kwiecień 2019
Wycieczka do Berlina. Dzień Dziecka ze Zbąszyńskim Centrum Kultury Pixabay

Zbąszyńskie Centrum Kultury z okazji Dnia Dziecka organizuje dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat całodniową wycieczkę do Berlina.

Jest to niebywała okazja, by zwiedzić wciąż czynną manufakturę ceramiki w Berlinie, gdzie znajduje się między innymi ekspozycja Królewskiej Manufaktury Porcelany, która to produkowała ceramikę nawet dla polskich królów.

Oprócz tego odwiedzimy świat zbudowany z klocków LEGO, czyli Legoland! A na koniec dosłownie od wewnątrz obejrzymy podmorski świat, czyli AquaDom - największe na świecie cylindryczne akwarium, które podziwia się od środka.

Dzień Dziecka to doskonały pretekst, by sprezentować dziecku niezwykle pouczającą, ale też ekscytującą podróż. Kochani Rodzice - dzieciaki będą Wam wdzięczne za takie niezapomniane przeżycia, więc nie zastanawiajcie się ani minuty i zapisujcie swoje pociechy. Spieszcie się, bo liczba miejsc ograniczona.

Koszt wycieczki - 250 zł.

Zapisy w Zbąszyńskim Centrum Kultury:

tel.: 683860874

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u