Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MZK

29 kwiecień 2019
Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MZK Redakcja

Od 1 maja br. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze wprowadzi zmiany w kursowaniu autobusów linii numer 27 oraz 44. 

Wprowadzone zostaną następujące zmiany:

- Autobusy linii numer 27 kursami w godzinach 9:30 - 19:30 będą zatrzymywały się na przystanku przy kąpielisku miejskim przy ul. Botanicznej,
- Korekcie ulegnie rozkład jazdy autobusów linii numer 44.

Dodatkowo w dniach 1 i 3 maja autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni świąteczne, natomiast 2 maja zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze.

Informacje o kursowaniu autobusów można uzyskać telefonicznie pod numerem 684520450 do 453 wew.43 w godzinach od 7.00 do 14.30 lub na stronie internetowej pod adresem www.mzk.zgora.pl.

Źródło: www.mzk.zgora.pl

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.