Nowy rozkład lotów z Babimostu do Warszawy. Polecimy dwa razy dziennie

22 maj 2019
Autor: 
Nowy rozkład lotów z Babimostu do Warszawy. Polecimy dwa razy dziennie Redakcja/archiwum

Już 6 czerwca zmienią się godziny lotów z Babimostu do Warszawy. Do stolicy polecimy dwa razy dziennie.

Nowe godziny połączeń lotniczych wchodzą w życie od 6 czerwca. Z lotniska Zielona Góra - Babimost do Warszawy, ale również z powrotem, odbędą się dwa loty dziennie. Samolot do stolicy wystartuje o godzinie 8:35 oraz 21:10, z kolei z Warszawy do Babimostu o 6:55 i 19:35.

Loty poranne będą odbywać się poniedziałku do piątku, natomiast rejsy wieczorne od poniedziałku do niedzieli z wyłączeniem środy i soboty. Nowe godziny mają być bardziej dogodne dla pasażerów.

Zgodnie z umową urzędu marszałkowskiego wszystkie połączenia nadal będą realizowały Polskie Linie Lotnicze "LOT". Województwo zapłaci przewoźnikowi 14,9 mln złotych, a ten zobowiązuje się podstawić samolot dysponujący co najmniej 50 miejscami dla pasażerów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.