Wandale niszczą w Zielonej Górze. Kubicki stawia ultimatum

10 czerwiec 2019
Autor: 
Wandale niszczą w Zielonej Górze. Kubicki stawia ultimatum Facebook Janusz Kubicki

W ostatnich dniach w Zielonej Górze dochodzi do aktów wandalizmu. Cztery dni temu ktoś obrzucił błotem napis na Winnym Wzgórzu, dziś ktoś powyrywał nasadzenia z doniczek na zielonogórskim deptaku. Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki stawia wandalom ultimatum.

W czwartek, 6 czerwca, nieznani dotąd sprawcy obrzucili błotem napis, który znajduje się na Winnym Wzgórzu, tuż obok Palmiarni. Sprawcy do tej pory pozostali bezwinni a miasto musiało wydać pieniądze na przywrócenie napisu do stanu świetności. - Zielona obrzucona błotem. Jak to skomentować? Nie wiem... Sprzątamy. - pisał w mediach społecznościowych Prezydent Janusz Kubicki. Napis został wyczyszczony.

Poranek w poniedziałek, 10 czerwca ukazał skalę aktu wandalizmu na zielonogórskim deptaku. Ponownie nieznani sprawcy wyrwali oraz rozrzucili nasadzenia, które znajdowały się w donicach. Sprawa ta zbulwersowała Kubickiego - Ktoś miał fantazje na deptaku. Powiem tak k... m... Nie wiem jak to komentować naprawdę. Już mi ciśnienie podnieśli - komentował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Obydwie sprawy nie obeszły się bez echa, sprawdzono materiały z miejskiego monitoringu. Wizerunek sprawców został zarejestrowany. Prezydent Janusz Kubicki postawił ultimatum, wandale proszeni są o zgłoszenie się do jutra tj. 11 czerwca do godziny 12:00 do Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Podgórnej 22 – sekretariat Prezydenta Miasta, I piętro, pokój 111. W przeciwnym razie ich wizerunek z materiałów monitoringu miejskiego zostanie upubliczniony.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u