Czy w autobusach zielonogórskiego MZK brakuje zapowiedzi po angielsku?

31 lipiec 2019
Autor: 
Czy w autobusach zielonogórskiego MZK brakuje zapowiedzi po angielsku? Redakcja/archiwum

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze planuje wprowadzić nowe udogodnienia dla pasażerów zza granicy. Przewoźnik pyta mieszkańców, czy w autobusach należy wprowadzić zapowiedzi przystankowe w języku angielskim.

Niejednokrotnie zdarza się, że obcokrajowcy nie potrafią poradzić sobie w miejskiej komunikacji. O ile zakup biletu w automacie nie stanowi jeszcze większego problemu, to wyjście na odpowiednim przystanku dla wielu osób może stanowić już niemałą zagwozdkę.

Zielonogórski MZK opublikował na swojej stronie sondę. Przewoźnik pyta mieszkańców miasta, czy komunikaty w autobusach powinny być wygłaszane także w języku angielskim.

* Sondę znajdziemy w prawym dolnym rogu strony MZK *

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.