Zamykali psa bez wody na rozgrzanym balkonie. Właściciel katował zwierzę (ZDJĘCIA)

31 lipiec 2019
Autor: 
Zamykali psa bez wody na rozgrzanym balkonie. Właściciel katował zwierzę Biuro Ochrony Zwierząt

Bardzo wysoka temperatura albo opady deszczu - dla właścicieli półrocznego owczarka nie miało to żadnego znaczenia.

Pies nieustannie trzymany był na balkonie. - Pan przyznał się, że leje psa - informuje Biuro Ochrony Zwierząt.

Inspektorzy BOZ interweniowali dziś w Sulechowie, gdzie właściciele bez względu na warunki pogodowe przetrzymywali swojego psa na balkonie. Pies przez wiele godzin leżał w towarzystwie wraku ramy roweru. O wodzie czy jedzeniu zupełnie nie było mowy.

Interwencja odbyła się z policją i strażą pożarną. - Kiedy przyjechała straż, właścicielom przypomniało się, że jednak są w domu, bo wcześniej nie otwierali drzwi nawet policji. Na siłę próbowali wciągnąć psiaka do mieszkania - relacjonują inspektorzy Biura Ochrony Zwierząt.

Pies został zabrany właścicielom. - Pan przyznał się, że leje psa jak skacze na dziecko. Temu Państwu już dziękujemy - uzupełniają inspektorzy. Półroczny Dakar trafił do kliniki, był wychudzony.

- Owczarek nie może zostać w klinice. Pilnie poszukujemy domu tymczasowego dla Dakara. Kontakt pod numerem telefonu 666 605 391 - czytamy w komunikacie Biura Ochrony Zwierząt.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.